„Wiosna budzi talenty”

Nadeszła wiosna a wraz z nią wielka pobudka uczniowskich talentów. Wszystko odbyło się w ramach Szkolnego Przeglądu Artystycznego, który miał miejsce 21 marca 2023 r. Wydarzenie dowiodło, że nasza szkoła pełna jest utalentowanych uczniów, którzy swoimi pasjami potrafią zainspirować innych do podejmowania twórczych działań.

Na scenie swoje talenty zaprezentowali:

• uczniowie z oddziału przedszkolnego – program artystyczny z wykorzystaniem piosenki „W moim ogródeczku” i wiersza „Gąsienica”
  • Iga Dormowicz z klasy 3a – taniec z elementami akrobatyki
  • Amelka Bagińska z klasy 3a – układ choreograficzny
  • Adam Nowacki z klasy 4a – gra na gitarze
  • Aleksander Kilasiński z klasy 7a – akrobacje na hulajnodze (prezentacja talentu odbyła się poprzez odtworzenie nagranego filmiku)
  • Kacper Knitter z klasy 7a – ułożenie w kilka sekund kostki Rubika
  • Kornelia Knitter, Pola Lewandowska, Tymon Flis, Mikołaj Trałka uczniowie z klasy 3a – popisali się swoimi umiejętnościami parodiowania

W rolę prezenterek podczas całego wydarzenia wcieliły się Anna Pilarska i Julianna Kozłowska z klasy 8b.

Dopełnieniem Szkolnego Przeglądu Artystycznego była wystawa „Moje pasje”. To na niej umieszczono informacje o rozwijanych wśród uczniów talentach artystycznych czy sportowych. Na wystawie zaprezentowali się:

• Kornelia Górzyńska z klasy 4a – pace plastyczne
  • Maria Trzpil z klasy 7a – prace plastyczne
  • Ewa Szczerbiak z klasy 8a – prace plastyczne
  • Bartosz Linowski z klasy 8b – prace plastyczne
  • Berenika Dylla z klasy 4a – rękodzieło
  • Julia Guzowska z klasy 7a – rękodzieło
  • Nikola Kalinowska z klasy 7a – wioślarstwo
  • Zofia Stafa z kl. 8b – aikido
  • Nikodem Kaczyński z 6a – hokej na lodzie

Drodzy Uczniowie, trzymamy kciuki by Wasze talenty dalej pięknie się rozwijały i dostarczały Wam mnóstwa radości !

Za udział w wydarzeniu dziękują organizatorzy: Barbara Jagiełło-Pieszka, Agnieszka Majek, Anna Paczesna i Monika Radwańska.

Uwiecznienie Szkolnego Przeglądu Artystycznego możliwe było dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu „Laboratoria Przyszłości” #LaboratoriaPrzyszłości