1. Przewodnicząca – Magdalena Tierney

Komisja rewizyjna:

1. Dominika Kilasińska
  2. Aneta Trzpil

Rada Rodziców zwraca się do Państwa z gorącym apelem o dokonywanie wpłat na konto Rady Szkoły. Sugerowana składka na rok szkolny 2022/2023 wynosi 100 zł (10 zł miesięcznie).

Z tych pieniędzy korzystają tak naprawdę nasze dzieci, ponieważ składki te pozwalają sfinansować m.in. lody na Dzień Dziecka, upominki na Mikołajki, dyplomy dla trzecioklasistów i absolwentów, zakup książek do biblioteki, nagrody konkursowe, granty klasowe i wiele, wiele innych.

Wpłaty są dobrowolne, jednakże gorąco Państwa zachęcam do ich dokonywania, a jeżeli Państwa sytuacja finansowa nie pozwala na wpłacenie pełnej kwoty, to proszę o wpłacenie chociażby składki pomniejszonej – tyle, ile pozwalają Państwa finanse. Uczniowie – nasze dzieci – na pewno to docenią.

Konto Rady Szkoły: 16 9511 0000 0052 8751 2000 0010