Zmiana dziennika elektronicznego w SP34

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

z dniem 31 sierpnia 2020 r. nasza szkoła kończy współpracę z firmą Librus Synergia. Od 1 września 2020 r. w naszej pracy będziemy korzystali z dziennika elektronicznego VULCAN. Oczywiście dziennik ma służyć nie tylko nam, ale również uczniom i rodzicom. Będą się Państwo mogli zalogować na platformę wykorzystując swoje adresy mailowe.

Dlatego:

– poproszę, aby rodzice/opiekunowie prawni uczniów przekazali wychowawcom (np. jeszcze poprzez dziennik Librus do 31.08.2020) swoje aktualne adresy mailowe;

– uczniowie w celu logowania się na platformę będą korzystali z założonych im w szkole kont gmail.

W związku z powyższym szkoła nie będzie też w żaden sposób pośredniczyć w ubezpieczeniach NNW dzieci, które to ubezpieczenia były dotychczas powiązane z dziennikiem elektronicznym Librus Synergia.

Jesteśmy przekonani, że szybko Wszyscy wdrożymy się do pracy z nowym narzędziem i będzie ono, jak dotychczas Librus, służyło nam do sprawnej komunikacji.