Karty obrazkowe do nauki języka polskiego i ukraińskiego

Dobiega końca pierwszy rok szkolny w trakcie którego w polskich szkołach naukę rozpoczęli uczniowie z Ukrainy. W tym czasie wiele organizacji podejmowało trud opracowania materiałów przydatnych w nauce języka. Zadania tego podjęli się również pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. Przygotowali oni zestaw kart obrazkowych oraz fiszek do nauki obu języków. Ogromną zaletą stworzonych materiałów jest zapis fonetyczny zarówno w języku polskim jak i ukraińskim. Materiały cieszą się ogromną popularnością wśród uczniów i nauczycieli naszego województwa.

Autorom gratulujemy pomysłu a Państwa zachęcamy do zapoznania się i korzystania z opracowania utalentowanej młodzieży naszego regionu!

Karty obrazkowe i fiszki – kliknij TU