V edycja EKOKONKURSU „Zbieramy makulaturę (i nie tylko)”

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej szkoły w V edycji ekokonkursu „Zbieramy makulaturę (i nie tylko)”. 24 czerwca podczas uroczystości wręczania nagród przez pana Prezydenta poznaliśmy tegorocznych laureatów .
„Zachęcam do udziału w przyszłorocznym konkursie – nie tylko dla nagród, ale przede wszystkim dla kształtowania poczucia, że środowisko naturalne jest ważne i warto o nie dbać także w ten sposób – segregując odpady i odzyskując surowce wtórne „– mówił prezydent Torunia Michał Zaleski przed wręczeniem nagród laureatom konkursu.
Teraz najważniejsze:
nasza szkoła -SP 34 zdobyła V miejsce w kategorii masy zebranych surowców w przeliczeniu na ucznia, szkoła do 250 uczniów. Z taką lokatą wiąże się nagroda pieniężna w wys. 10500zł. Następna nagroda 5000 zł za II miejsce masy zebranej makulatury w placówkach do 250 uczniów.
Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda się ten sukces powtórzyć w przyszłym roku.