Najlepsza lekkoatletka szkoły

Uczennica naszej szkoły Aleksandra Wiśniewska, jest najbardziej utalentowaną lekkoatletką. We wrześniu wygrała Ogólnopolski Finał Nadziei Olimpijskich, gdzie w samym toruńskim finale startowało ok. 1000 dzieci, zaś w eliminacjach ok. 12000. Osiągnęła w dwuboju najwyższy wynik punktowy wśród dziewcząt i chłopców z całego kraju. W listopadzie w Spale wygrała skok w dal w Ogólnopolskim Halowym Finale LDK i Czwartków LA osiągając najlepszy dotychczasowy, halowy wynik w Polsce w kategorii U12. 14 stycznia w Bydgoszczy i 20 stycznia 2024 w Toruniu odbywały się Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce. Ola w tym roku zmieniła kategorię na U14 i startując ze starszymi dziewczętami zdobyła trzy złote i jeden srebrny medal tych mistrzostw, osiągając jedne z najlepszych wyników w tej kategorii wiekowej w Polsce, bijąc rekordy życiowe i rekordy Torunia. 60m. 8,29 – złoty medal 200m. 27,32 – złoty medal Skok w dal ze strefy 5,08 – złoty medal Skok wzwyż 130cm. – srebrny medal. W Toruniu nigdy nie było zawodniczki, która zdobyłaby cztery medale Mistrzostw i osiągającej takie wyniki. Gratulujemy osiągnięć.