XXI Bieg Czerniewicki

21 września 2023 r.  odbył się XXI Bieg Czerniewicki pod hasłem „ Sportowe talenty”. Celem biegu było promowanie sportu jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie talentów lekkoatletycznych.

W biegu uczestniczyło 225 uczniów z 8 szkół toruńskich: SP 1, SP 5, SP 9, SP 15, SP 31, SP 33, SP 34, SP Cambridge Academy.

Po biegu każdy uczestnik mógł posilić się ciastkiem przygotowanym przez rodziców uczniów SP34.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał zespół sędziów z MKL Toruń, na czele z sędzią głównym panem Marianem Gęsickim oraz zgrany zespół organizacyjny złożony z nauczycieli naszej szkoły.

W klasyfikacji medalowej szkoły otrzymały Puchar Dyrektora SP nr 34 w Toruniu oraz dyplomy:

I   miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 34 (gospodarze)

II  miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5

III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 31

W klasyfikacji indywidualnej za miejsca 1-3 zawodnicy otrzymali medale i dyplomy. Nasi uczniowie uplasowali się na następujących miejscach:

Rocznik 2014 i młodsi/młodsze

I m-ce Lidia Jasiakiewicz

II m-ce Ignacy Klimczak

Rocznik 2013

I m-ce Kornelia Knitter

I m-ce Marek Kołodziejczyk

II m-ce Pola Lewandowska

Rocznik 2012

I m-ce Aleksandra Wiśniewska

II m-ce Paula Górska

Rocznik 2010

I m-ce Julia Wiśniewska

II m-ce Maja Maciejewska

Rocznik 2009

I m-ce Jakub Jesiołkowski

Gratulujemy  wspaniałych osiągnięć sportowych. Życzymy dalszych sukcesów i wytrwałości w realizowaniu swoich marzeń.