Szanowni Państwo

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych przez Ministra Edukacji Narodowej informuję, że:

• w dniach 12 i 13 marca 2020 r. nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze dla dzieci najmłodszych, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu;
  • od 16 do 25 marca 2020 r. przedszkolaki i uczniowie nie przychodzą do szkoły;
  • rodzicom dziecka do 8. roku życia w przypadku zamknięcia przedszkola lub szkoły należy się zasiłek opiekuńczy. Stosowne OŚWIADCZENIE znajdziecie Państwo na stronie ZUS-u.

Zachęcamy również do zapoznania się z komunikatem dostępnym na stronie MEN:

Jednocześnie informujemy, iż w dniach 12-25 marca 2020 r. nie będą wydawane obiady dla uczniów. Dokonane wpłaty za obiady zostaną przesunięte na kolejny miesiąc.

Wprowadza się bezwzględny zakaz przebywania na terenie szkoły (boiska sportowe i plac zabaw).

Wszelkie informacje związane ze zdalnym nauczaniem w domu (propozycja narzędzi do wykorzystania, zadania od nauczycieli) są zamieszczane w dzienniku elektronicznym Librus. Zachęcamy również do śledzenia profilu naszej szkoły na facebook’u.

Beata Hoppe