No i nareszcie wakacje…

Drodzy Uczniowie!
To nie był zwykły rok szkolny, to nie jest zwykłe zakończenie roku.
Za nami trudne 3 miesiące dla Was uczniów, dla Waszych rodziców i dla nauczycieli.
Ci ostatni starali się jak mogli, aby przekazać Wam wiedzę i umiejętności, a Wy musieliście
wykazać się nie lada samodzielnością i samodyscypliną, aby sprostać wymaganiom
nauczycieli. Wasi rodzice natomiast w tym czasie musieli szczególnie Was wspierać.
Jak nigdy wcześniej przekonaliśmy się, że szkoła to nie tylko budynek czy instytucja. Szkoła to przede wszystkim tworzący ją ludzie – pełni pasji, oddania i zaangażowania, którzy nie szczędzą trudu, aby zrealizować najważniejsze cele edukacyjne, stosując tym razem nowe formy i metody pracy.
Dziś dla nas wszystkich nadszedł czas na odpoczynek, zasłużony jak nigdy dotąd.
Cieszcie się wakacjami. Niech będą radosne, ale też bezpieczne, abyśmy mogli spotkać się
w szkole 1 września.
Naszym absolwentom życzymy, aby dostali się do wymarzonych szkół średnich i znaleźli tam
nowych przyjaciół.