Wycieczka uczniów klas I-III w ramach projektu „Poznaj Polskę” do Włocławka i skansenu w Kłóbce.

12 maja odbyła się wycieczka dla klas I-III dofinansowana przez przez rządowe Przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki pt. „Poznaj Polskę”. Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wybrali się do Włocławka i skansenu w Kłóbce. W wycieczce uczestniczyło 46 osób. W programie było zwiedzanie i warsztaty w Muzeum Fajansu, spacer po zaporze na Wiśle, obiad. Po obiedzie pojechaliśmy do oddziału Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej -Skansenu w Kłóbce, gdzie odbyły się warsztaty robienie masła i oleju.

kierownik wycieczki Agnieszka Majek oraz opiekunowie Anna Paczesna, Małgorzata Walentynowicz i Marzenna Sobczak